Walentynki dla niego

Magiczne Walentynki dla Niej

Czasem chwila ciszy i spokoju znaczy dużo więcej niż duże bukiety róż czy wystawna kolacja.

Jeśli jest to chwila relaksu połączona z delikatną muzyką, zapachem aromatycznych olejków oraz pielęgnującym zabiegiem na ciało i twarz... Efekty tego idealnego połączenia odczuje nie tylko Twoja wybranka :)

Dlaczego?

Ponieważ...
Uwielbiamy spędzać czas same ze sobą...
Uwielbiamy czuć się luksusowo...
Uwielbimy, gdy nasza twarz promienieje...
A gdy nasze ciało czuje się komfortowo, to "oddaje Tobie co kryje w sobie" :)

ZAREZERWUJ

Dla Waszych Kobiet przygotowaliśmy specjalną ofertę a w niej same NOWOŚCI:

PRODIGIO C40 to luksusowy zabieg na twarz, szyję i dekolt o działaniu przeciwutleniającym. Natychmiastowo przywraca blask i wyrównuje koloryt skóry. Zastosowanie czystego kolagenu zapewnia intensywne nawilżenie, poprawę objętości i napięcia skóry, a skoncentrowane działanie serum i maski pozwala na błyskawiczne efekty zabiegu.

Błyskawiczne piękno:

Ekskluzywna linia produktów z zawartością drogocennych składników aktywnych o działaniu antyoksydacyjnym. Formuły produktów zwalczają i zapobiegają powstawaniu wolnych rodników powstających w wyniku stresu endogennego i egzogennego.

CELL CONTOUR to zabieg na ciało, który  działa na trzy niedoskonałości skóry:

Takie kompleksowe działanie zapewnia kompozycja składników aktywnych Macatrix na bazie wyciągu z maca, rośliny o szerokim spektrum działania. Maca, zwana również pruwiańskim żeń-szeniem, dzięki wysokiej zawartości magnezu przyspiesza metabolizm komórek tłuszczowych, a także stymuluje enzym lipolizy i spowalnia proces lipogenezy. Macatrix wzbogacony jest w kofeinę i escynę, które wspomagają mikrocyrkulację prowadząc do szybszego usuwania toksyn z organizmu.

VOUCHER na pakiet możesz zamówić online na naszej stronie.

Zapraszamy :)