Masaż klasyczny

Masaż klasyczny

Opis

Masaż klasyczny stosowano już w starożytności, oparty na tradycyjnych technikach podczas których ciało jest głaskane, rozcierane, ugniatane, oklepywane. Ma wymiar zarówno relaksujący jak i leczniczy. Po zapoznaniu się z dolegliwościami jakie odczuwa pacjent i jego potrzebami każdy z zabiegów planowany jest indywidualnie.

Np. u osób z problemami przeciążenia szyi/ karku/ obręczy barkowej może być wskazane przeprowadzenie masażu górnej części kręgosłupa. Zalecana jest seria masaży.

Masaż klasyczny - Cena

Salon w Wysokiej

Salon w Matchpoint

Działanie masażu klasycznego

Dla kogo

To idealna kuracja dla osób żyjących w pośpiechu, ciągłym stresie i napięciu. Dla osób przemęczonych, dla borykających się z bólami kręgosłupa, stawów. Gdy mięśnie i stawy ulegają codziennym przeciążeniom. Sportowcom polecamy również masaż sportowy dostępny w naszej ofercie.

Często boli Cię głowa? - masaż może skutecznie złagodzić napięciowe bóle głowy. Regularne zażywanie masaży ma zbawienny wpływ na kondycję fizyczną naszego ciała jak i kondycję psychiczną.

Kobiety w trakcie menstruacji (2-3 pierwsze dni) powinny zrezygnować z długotrwających masaży.

Opinie naszych Klientów

  • Profesjonalizm :) nic dodać nic ująć , czuje się świetnie gotowy do działania , Polecam - Marcin
  • Najcudowniejsza rzecz jaka można zrobić sobie dla siebie to oddać się w ich ręce - Katarzyna
  • Słowami nie da się opisać!;) Rewelacja! po masażu człowiek jak nowo narodzony;)!!!Polecam każdemu! bardzo mocna 5+;) - Piotr