Masaż Lomi Lomi Nui

Masaż Lomi Lomi Nui

Opis

Na poziomie fizycznym masaż Lomi Lomi Nui działa odmładzająco, pobudzając układ limfatyczny i krwionośny w ciele, oczyszcza komórki z toksyn, wspomaga przemianę materii. Wpływa też pozytywnie na układy krążenia, trawienny, kostny czy nerwowy. Dużo uwagi poświęca się pracy ze stawami, dzięki czemu stają się one bardziej elastyczne. Równie ważne jest to, że uwalniane są napięcia mięśniowe w coraz głębszych warstwach ciała, dzięki czemu stwardniałe tkanki stają się znowu miękkie. Odblokowywane są miejsca, które napinaliśmy podczas stresu, dzięki czemu energia znowu może swobodnie płynąć w ciele. Wiele osób czuje się po zabiegu bardzo lekko.

Masaż przywraca świadomość ciała. Jest w stanie szybciej usunąć napięcia albo nawet nie pozwolić na ich wystąpienie.

Na poziomie emocjonalnym masaż Lomi Lomi pomaga usunąć istniejące obawy, uwolnić się od istniejących i obciążających wzorców myślowych. Wspomaga większą stabilność emocjonalną oraz budzi moc i ogólną radość życia.

Masaż Lomi Lomi Nui - cena

Salon w Wysokiej

Działanie masażu Lomi Lomi Nui

Masaż Lomi Lomi Nui - dla kogo

Na masaż warto się wybrać, gdy doświadczasz długotrwałego stresu, jesteś w trakcie ważnej zmiany życiowej. Kiedy musisz podjąć ważną decyzję lub gdy po prostu potrzebujesz dużej dawki relaksu i odpoczynku.

Opinie naszych Klientów

  • Rewelacja! 1.5h relaksu i spokoju... super- polecam wszystkim! - Dominika
  • Masaż Lomi Lomi Nui to rewelacja :)
    Polecam tym, którzy chcą poczuć się rozpieszczeni :) - Ewa
  • Fenomenalnie wykonany masaż. Bardzo odprężający. Niezwykła płynność ruchów i staranność. - Adam