Masaż polinezyjski

Masaż polinezyjski

Opis

Masaż polinezyjski jest jedną z najpiękniejszych form masażu. Połączenie masażu twarzy, głowy i ciała to wyjątkowo relaksujący rytuał inspirowany nurtem pochodzącym z Hawaii oraz Nowej Zelandii. Ma zarówno wymiar fizyczny, jak i duchowy. Głównie masuje się przedramionami, a ruchy wykonywane są w rytmie muzyki. Zaletami tego masażu są płynne zmiany ruchu, technik i kierunku masażu. Masowane są wszystkie mięśnie, rozciągane wybrane oraz opracowywane stawy. Masaż polinezyjski jest połączeniem siły, delikatności i spokoju.

Masaż polinezyjski - cena

Salon w Wysokiej

Salon Matchpoint Ślęza:

Działanie masażu polinezyjskiego

Uwalniając stres (z ciała) odzyskujesz jasność myślenia, która umożliwia np. podjęcie właściwej (życiowej) decyzji. Gdyby człowiek był naczyniem, to okazałoby się, że mnóstwo ludzi gotuje swoje życiowe potrawy w naczyniach, których nie myje od lat. Poddając się masażowi umożliwiasz swojemu ciału pozbycie się nagromadzonego stresu, z którego warto się systematycznie oczyszczać.

A poza tym masaż:

Dla kogo

Dla każdego. Dla zmęczonych, zestresowanych, ospałych. Dla pragnących odprężenia po ciężkim dniu w pracy, po długiej podróży. Również przy wzmożonym wysiłku warto pomyśleć o masażu relaksacyjnym, by rozluźnić obolałe mięśnie i zadbać o przeciążone stawy. W pełni relaksuje, eliminuje stres, poprawia nastrój i uwalnia ciało od dolegliwości bólowych. W codziennej bieganinie, kiedy wszystko inne jest ważniejsze i pilniejsze od nas samych warto zatrzymać się na chwilę i podarować swojemu ciału odrobinę harmonii.

Opinie naszych Klientów

  • Masaż w wykonaniu Basi to nie tylko magiczna sztuka masażu przynosząca głębokie ukojenie lecz także miła atmosfera przez Nią tworzona - w efekcie cudowne przeżycie! Dziękuję Basiu! - Czesław
  • Rewelacja! Cudowny relaks i spokój. Polecam wszystkim! Wrócę po więcej! - MFG