Massada Whitening - zabieg dotleniająco-rozjaśniający

Massada Whitening - zabieg dotleniająco-rozjaśniający

Opis

Massada Whitening to zaawansowany program "wybielający" i dotleniający. Redukuje istniejące plamy pigmentowe i co ważne, zapobiega powstawaniu nowych. Zabieg wzbogacony w składniki "nowej generacji" zapewnia POTRÓJNE DZIAŁANIE:

Niezwykle skutecznie oczyszcza skórę z wszelkich niedoskonałości, jednocześnie nawilżając i zapewniając skórze zdrowy wygląd.

Massada Whitening - Cena

Salon w Wysokiej

Działanie zabiegu rozświetlająco-dotleniajacego

Zabieg nie uwrażliwia skóry i może być przeprowadzany również w okresie letnim. W przypadku walki z przebarwieniami zalecamy serię ok. 5-10 zabiegów w zależności od rodzaju przebarwień, potrzeb i wymagań skóry.

Skuteczność potwierdzona badaniami klinicznymi:

Massada Whitening - dla kogo

Zabieg Whitening skierowany jest do osób z zaburzeniami pigmentacji, ale nie tylko. Jeśli czujesz i widzisz, że Twoja skóra jest zmęczona, niedotleniona, szara, matowa (tzw. "cera palacza"), pozbawiona blasku i często przebywasz w niewietrzonych, klimatyzowanych pomieszczeniach ten zabieg będzie dla Ciebie odpowiedni. Unikalna formuła zabiegu i cenne substancje aktywne niwelują przebarwienia spowodowane procesem starzenia się, trądzikiem lub nadmierną ekspozycją na słońce, bez niszczenia melanocytów.

Opinie naszych Klientów

  • Zabieg na twarz duża poprawa:-) Polecam wszystkim. Nikt tak nie zadba o Was Kobitki jak Magia Dla Ciala ♥ - Gosia
  • Pani Dorotka wspaniała osoba , z dużym doświadczeniem i jestem zachwycona :-) Bede polecać Magie dla Ciała wszystkim znajomym bo naprawdę efekty widać po pierwszym razie - Małgorzata
  • Jestem zrelaksowana i bardzo zadowolona Profesjonalnie wykonany zabieg w miłej atmosferze. Chętnie znów przyjdę:) - Izabela