Zabieg antycellulitowy NOCELL

Zabieg antycellulitowy NOCELL

Opis

Zabieg na ciało o podwójnym działaniu antycellulitowym i przeciwdziałającym oznakom starzenia

Procedura zabiegu:
Peeling + koncentrat + samorozgrzewające błoto z algami, alternatywa dla opasek drenujących + masaż drenujący + krem

Ciekawostki dotyczące składników aktywnych:
Ekskluzywny SVELTONYL® - mieszanka alg i ekstraktów roślinnych - pomaga wzmocnić mikrokrążenie i stymulację drenażu nadmiernej ilości płynu.

Mikroalgi - dzięki zawartości jodu wspomagają aktywację lipazy, enzymu rozbijającego tłuszcz.

Śródziemnomorskie olejki eteryczne z cytryny, pomarańczy, geranium i jałowca - dzięki zawartości flawonoidów wzmacniają ściany naczyń krwionośnych i usprawniają krążenie, przeciwdziałając gromadzeniu się płynów.

Kofeina - przenoszona przez liposomy redukuje złogi tłuszczowe.

Oxygen Carrier System - silna substancja przeciwdziałająca oznakom starzenia składającą się z cząsteczkowego tlenu zamkniętego w przenośnikach w postaci ceramidów naturalnych umożliwiających głęboką penetrację. Dostarcza tlen do komórek i usprawnia ich funkcjonowanie.

NOCELL - Cena

Działanie zabiegu antycellulitowego

Dla kogo

Zabieg antycellulitowy NOCELL jest idealny dla osób prowadzących siedzący tryb życia, z problemami związanych z układem krążenia, z nadmiernie odkładającą się tkanką tłuszczową. Dla tych, którzy podjęli walkę z cellulitem i pragną wzmocnić podjęte działania, a także przywrócić elastyczność z młodości poprzez dotlenienie komórek.

Opinie naszych Klientów

  • Cudownie, miło i profesjonalnie jak zawsze ;) - Ania
  • Wszystko przeprowadzone z należytą starannością. Na każdym kroku byłam informowana co będzie dalej. Dla mnie rewelacja - Kamila